Háromszor néztem meg a Facebook profilt miután kommentelt a képviselőúr (hátha csak valami fake profil), arra a bejegyzésemre, amikor azt írtam, hogy Dobrev remélem az EU-nak most is be fog számolni arról, hogy a magyar miniszterelnök milyen jogsértéseket tervez elkövetni a pénzek hazahozatalának érdekében és a „magyar (vagy nagy M-mel kell írni?) jogállamiság helyreállítására). Aztán …
A MORALITÁS BOBOS JÉGCSATORNÁJA








